YatırımcıGirişimciGüvenilirYenilikçiKreatif

Girişimci & Yatırımcı
Borsacı & Kariyer Koçu
Çok Katlı Pazarlama Uzmanı

Anıl Erdoğan

İzmir’de doğup büyüdüm, 4 nüfuslu bir ailenin kazandibi olarak dünyaya geldim. Motor Meslek Lisesine başladığım anda hayatımın mesleğinin bu olmayacağını düşündüm.

14-15 yaşlarından itibaren ihtiyacım olmamasına ve ailemin burun kıvırmasına rağmen iş hayatına atıldım. Birçok başarısızlıklar yani (tecrübe) ile sonuçlanan ticari girişimlerim oldu.

İlk öğrendiğim şey nasıl kazanılmayacağı olmuştu. Aslında en önemli de bunun olduğunu kazanmaya başladığım zamanlarda daha iyi anladım. Yaklaşık 5 yıl satış-pazarlama alanında birkaç şirkette satış, ofis, ve bölge müdürlüğü yaptım. 22 yaşlarda ise Multi Level Marketing sektörüne global bir firma ile ilk adımımı attım. 7-8 yıl kadar yaklaşık 35 ülkede binlerce kişilik organizasyonlar oluşturdum. Aynı zamanda birçok şirketin iş geliştirme ve saha koordinatörlüğünü yaptım.

Son 3 yıldır ilgilendiğim blockchain teknolojisi ve borsa ile yüzlerce yatırımcıya yön verdim. Şimdilerde sahip olduğum yazılım şirketleri ile yeni proje geliştirirken iyi bir yatırımcı ve genç bir girişimci olmaktan gurur duyuyorum.

Network Marketing 100%
Sanal Para Borsaları 95%
Yatırım Danışmanlığı 90%

Telefon & E-Mail

+90 530 926 88 75

info@anilerdogan.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi/Cumartesi – 9:00/20:00

OFİS ADRES

Bayraklı Tower

İzmir